Grozā0 preces

IT risinājumi

Office Line


 

 

 

 

 

..
Mēs piedāvājam ikvienam uzņēmumam pielāgojamu biznesa vadības risinājumu par saprātīgu cenu!

OFFICE LINE ir finanšu grāmatvedības un klientu pasūtījumu apstrādes programma, kas aptver tirdzniecības un ražošanas uzņēmuma funkcijas! Bieži klienti uzstāda pārāk augstas prasības biznesa vadības risinājumiem, līdz ar to nepamatoti sadārdzinot iegādes un ieviešanas izmaksas. Rezultātā uzņēmuma vadītāji atliek šādu risinājumu iegādi augstās cenas dēļ.

OFFICE LINE risinājums ir standartizēts, bet reizē arī ērti pielāgojams, bez augstām izmaksām. OFFICE LINE aug kopā ar tavu uzņēmumu neatkarīgi vai tavs uzņēmums ir liels vai mazs! Klients var izvēlēties programmu iegādāties pastāvīgā lietošanā vai nomāt. OFFICE LINE moduļu struktūra ļauj katram uzņēmumam individuāli izvēlēties programmas sastāvu, kā arī optimāli komplektēt katru lietotāja darba vietu atbilstoši ikdienas darba funkcijām:

  • Finanšu grāmatvedības modulis - nodrošina ērtu, precīzu datu ievadi un plašas analīzes iespējas ātrai un kvalitatīvai finanšu lēmumu pieņemšanai!
  • Klientu pasūtījumu apstrādes modulis - ir paredzēts preču un pakalpojumu uzskaitei, iepirkšanas un pārdošanas darba organizēšanai un izpildei!

Galvenās OFFICE LINE priekšrocības ir plašā funkcionalitāte, ērtā lietošana un iespēja kontrolēt uzņēmuma darbību reālā laikā, kas ir ideāli piemērotas maziem vidējiem uzņēmumiem.

Papildus informāciju meklējiet www.officeline.lv

Lejuplādēt OFFICE LINE bukletu

Ja vēlaties saņemt papildus informāciju par OFFICE LINE programmu vai pieteikties programmas demonstrācijai, lūdzu sazinieties ar mums:
tālr. 67222654, e-pasts 
bvs@balticdata.lv

 

  
© 2016 SIA Baltic Data. Visas tiesības rezervētas.