slider

Nekad nepietrūks!
Tinte ar 70 %
ietaupījumu vai toneris
ar 50 % ietaupījumu

HP Instant Ink — tinte vai toneris, kā arī ērta piegāde un
otrreizējā pārstrāde no 0,99 eiro mēnesī.

Kas ir HP Instant Ink?

Kā darbojas HP Instant Ink?

Izvēlies savu drukāšanas plānu! Drukā maz vai drukā daudz — mēs piedāvājam izvēles iespējas ikvienam. Plānā iekļauta tinte vai toneris, ērta piegāde, kā arī kasetņu otrreizējās pārstrādes pakalpojums.

Abonē tinti

Abonē toneri

Mēs piegādāsim tinti vai toneri bez papildu maksas

Mēs automātiski izsūtīsim jaunu kasetni, kad tonera vai tintes līmenis būs zems. Mēs piegādāsim kasetnes, pirms tās būs vajadzīgas, lai to nekad nepietrūktu.

Izbaudi pilnīgu brīvību

Tu vari atcelt vai mainīt plānu jebkurā laikā. Ja nepaspēsi izmantot visas lapas, tās tiks automātiski pārceltas uz nākamo mēnesi.

BUJ

Pēc reģistrēšanās saņemsi sākumkomplektu, ko piegādāsim līdz tavām namdurvīm. Mūsu tintes vai tonera kasetne ir īpaša un darbojas tikai ar HP Instant Ink. Nākamā tintes vai tonera piegāde tiks veikta tikai tad, kad tintes vai tonera līmenis būs zems. Neraizējies — tiklīdz saņemsim paziņojumu no tava printera, automātiski izsūtīsim tev jauno kasetņu komplektu. Atceries nodot vecās kasetnes otrreizējai pārstrādei.

Vislabākais plāns — atbilstoši drukāšanas biežumam. Ja nezini, cik daudz drukāsi, neraizējies — tu vari mainīt vai atcelt plānu jebkurā laikā bez maksas. HP Smart lietotnes informācijas panelī varēsi sekot līdzi mēnesī izdrukāto lapu skaitam.

Mēs piedāvājam īpaši ietilpīgas kasetnes, tāpēc izmantojam mazāk iepakojuma, un mēs nosūtām kasetnes tikai tad, kad tintes vai tonera līmenis ir zems, un nododam kasetnes otrreizējai pārstrādei. Šādi HP palīdz ietaupīt tavus un apkārtējās vides resursus. 

Ar tinti vari drukāt arī krāsainās izdrukas, jo tām ir tāda pati cena kā melnbaltajām. 

Neraizējies. Tu vari atcelt vai mainīt plānu jebkurā laikā. Un netiek piemērota gada maksa. Ja kādā mēnesī drukāsi mazāk, neizmantotās lapas tiks automātiski pārceltas uz nākamo mēnesi. Ja drukāsi vairāk, varēsi iegādāties papildu lapas. 

Ja tev jau ir atbilstošs HP printeris, noklikšķini šeit, lai izmēģinātu HP Instant Ink bez maksas.

Ja tev nepieciešams printeris, atrodi atbilstošu variantu mūsu veikalā. 

Ja mēneša laikā nepaspēsi izmantot visas lapas, neizmantotās lapas saglabāsim tavā kontā un pārcelsim uz nākamo mēnesi. Ja tev ir tintes plāns, mēs varam pārcelt trīskāršu plāna lapu skaitu (50 lapu plānā 150 lapas), bet, ja tev ir tonera plāns, mēs varam pārcelt divkāršu lapu skaitu (50 lapu plānā  100 lapas).

Pašlaik HP Instant Ink ir piemērots tikai atsevišķiem jauniem HP printeru modeļiem. Ja tev ir vecāks HP printeris, tas nav saderīgs ar HP Instant Ink pakalpojumu.

Skatīt atbilstošos printerus    

Sākam?

Atlasi atbilstošo printeru plānu vai veikalu.

Reģistrēties