Grozā0 preces

Veikali

  Interneta veikals

  Tālr.: 67222654                       E-pasts: shop@balticdata.lv                       Pasūtījumu pieņemšana: 24/7                       Pasūtījumu apstrāde: d/d 9:00 -18:00    

  Veikalu tīkls Baltic Data

  Veikalos pieejamie pakalpojumi: Datoru serviss, Datoru montāža pēc klienta specifikācijas, Printēšana, Kopēšana, Skenēšana, CD rakstīšana un kopēšana,
  Interneta izmantošana, Foto izdruka Foto bilžu kioskos Spicē, Molā un Liepājā

  T/c «Spice Home», Rīga       
  Jaunmoku iela 13, LV-1046
  Tālr.: 67452215
  E-pasts: spice@balticdata.lv
  Skype: spice_balticdata

  Darba laiks:
  P.-S. 10:00 – 21:00
  Sv. 10:00 – 20:00                         
               Karte ►

  T/c «Mols», Rīga                
  Krasta iela 46, LV-1003
  Tālr.: 67030463
  E-pasts: mols@balticdata.lv
  Skype: mols_balticdata

  Darba laiks:
  P.-Sv. 10:00 – 21:00                           
          Karte ►

  T/c «Damme», Rīga
  Kurzemes prospekts 1a, LV-1067
  Tālr.: 67411244
  E-pasts: damme@balticdata.lv
  Skype: damme_balticdata

  Darba laiks:
  P.-Sv. 10:00 – 21:00                                
     Karte ►

Sakarā ar centra rekonstrukciju, veikals no 1.decembra tiek slēgts. Gaidīsim Jūs tuvākajā Baltic Data veikalā t/c Spice Home

  T/c «Vivo centrs», Jelgava         
  Katoļu iela 18, LV-3001
  Tālr.: 63025224
  E-pasts: jelgava@balticdata.lv
  Skype: bd_jelgava

  Darba laiks:
  P.-Sv. 9:00 – 21:00                                       Karte ►

  T/c «Rimi», Bauska                  
  Pionieru iela 2, LV-3901 
  Tālr.: 63929770 
  E-pasts: bauska@balticdata.lv 
  Skype: bauska_balticdata

  Darba laiks:
  P.-Sv. 10:00 – 20:00                                     Karte ►

  T/c «Akvārijs», Saldus
  Striķu iela 10c, LV-3801
  Tālr.: 63807013
  E-pasts: saldus@balticdata.lv
  Skype: saldus_balticdata

  Darba laiks:
  P.-Pk. 9:00 – 19:00
  Se. 9:00 - 16:00, Sv. 9:00 – 15:00    
              Karte ►

  T/c «Rietumu centrs», Liepāja     
  Jaunā Ostmala 3/5, LV-3401
  Tālr.: 63489060
  E-pasts: liepaja@balticdata.lv
  Skype: liepaja1_balticdata

  Darba laiks:
  P.-Sv. 10:00 – 21:00                     
                Karte ►

  T/c «Tobago», Ventspils             
  Lielais prospekts 3/5, LV-3601
  Tālr.: 63621030
  E-pasts: ventspils@balticdata.lv
  Skype: ventspils_balticdata

  Darba laiks:
  P.-Sv. 10:00 – 21:00                              
       Karte ►

  T/c «Jāņa centrs», Talsi
  Rīgas iela 8, LV-3201
  Tālr.: 63259083
  E-pasts: talsi@balticdata.lv
  Skype: talsi_balticdata

  Darba laiks:
  P.-Pk. 9:00 – 20:00
  Se. 9:00 - 19:00, Sv. 10:00 – 17:00
               Karte ►

  T/c «Valleta», Valmiera                 
  Rīgas iela 4, LV-4201
  Tālr.: 64221990
  E-pasts: valmiera@balticdata.lv
  Skype: valmiera_balticdata

  Darba laiks:
  P.-Sv. 10:00 – 21:00                           
           Karte ►

  T/c «Dauga», Ogre                      
  Rīgas iela 23, LV-5001
  Tālr.: 65067778
  E-pasts: ogre@balticdata.lv
  Skype: ogre_balticdata

  Darba laiks
  P.-Se. 10:00 – 21:00
  Sv. 10:00 – 20:00
                                         Karte ►

  T/c «Ditton nams», Daugavpils
  Cietokšņa iela 60, LV-5401
  Tālr.: 65460005
  E-pasts: daugavpils@balticdata.lv
  Skype: daugavpils_balticdata

  Darba laiks
  P.-Se. 9:00
 – 19:00 
  Sv. 9:00
 – 18:00                                          Karte ►

  
© 2016 SIA Baltic Data. Visas tiesības rezervētas.