In cart0 products

News

Header picture

GO PRO HERO7 Black videokamera

FUNKCIJAS UN PRIEKŠROCĪBAS


HyperSmooth video stabilizācija
Līdz šim nepieredzēta video stabilizācija, kas ļauj aizmirst par neparocīgajiem, trauslajiem mehāniskajiem stabilizatoriem. HERO7 Black analizē kustību un veic nepieciešamās korekcijas, lai panāktu izcili gludus video jebkuru aktivitāšu laikā.


Izturīgs + ūdensdrošs
Neļaujiet bailēm par tehnikas drošību kavēt Jūs no piedzīvojumu iemūžināšanas - HERO7 Black izturīgais un ūdensdrošais korpuss ļauj to paņemt līdzi visur.


Balss vadība
“GoPro, take a photo” - izbaudiet brīvroku režīmu, kontrolējot GoPro ar vienkāršām balss komandām.


Straumēšana
Dalies savos piedzīvojumos tūlīt un tagad - HERO 7 ļauj dalīties ar saviem piedzīvojumiem uz reiz - Facebook Live un Instagram Stories.


4K60 Video + 12MP Foto
HERO7 Black uzņem 4K60 kvalitātes video un 12MP foto – iemūžini visu tikpat skaistu, kā tas ir dzīvē.


TimeWarp  un SlowMotion
Pārvērtiet garākas aktivitātes īsos, koncentrētos video mirkļos izmantojot TimeWarp režīmu. Vai gluži otrādāk - izdzīvojiet un analizējiet episkākos brīžus 8-kārtīgā palēninājumā (ar 240 kadriem sekundē Full HD izšķirtspējā).


Intuitīvs skārienjutīgs ekrāns
HERO7 vadība ir tikpat vienkārša un intuitīva, kā viedtālrunim. Kamerai ir trīs ieraksta režīmi, starp kuriem var viegli un plūstoši pārslēgties.


Seju, smaidu un ainavu atpazīšana
HERO7 Black kamera spēj atpazīt, kad kamera ir pavērsta pret Jums, kā arī noteikt, kad Jūs smaidāt. GoPro aplikācijā izmanto šo informāciju, lai atlasītu labākos kadrus un izveidotu no tiem video Jūsu vietā.


Vertikālais režīms
Filmējiet un fotografējiet turot kameru vertikāli. HERO7 automātiski sapratīs, ka kamera ir pagriezta un saglabās failu tā, lai tas būtu piemērots Snapchat un Instagram Stories.


Foto taimeris
Neatstājiet sevi aiz kadra - foto taimeris ļauj uzņemt pašbildi vai grupas foto tā, ka fotogrāfijā ir pilnīgi visi.


Digitālā tālummaiņa
Dažkārt perfektā kadra noķeršanai nepieciešams piekļūt tuvāk, kā iespējams. Arī šis nebūs šķērslis HERO7 Black kamerai, kura ir aprīkota ar digitālo tālummaiņu, turklāt tā ir viegli vadāma skārienjutīgajā ekrānā.


Automātiska augšupielāde viedtālrunī
Iemūžini un publicē – tas ir tieši tik vienkārši, jo HERO7 Black automātiski augšupielādē uzņemtos foto un video telefonā, lai ar tiem viegli varētu dalīties jebkurā platformā.


GPS rādījumi
GoPro mobilā aplikācijā ļauj pievienot video GPS datus – ātrumu, veikto distanci, paātrinājumu un citus rādījumus. Izpētiet datus un dalieties tajos ar citiem.


Uzlabota trokšņu slāpēšana
Izmantojot programmatūru un 3 iebūvētos mikrofonus, kamera automātiski samazina vēja, transportlīdzekļu un pieskārienu radītos trokšņus.
 

Komplektā ietilpst
PRODUCTS
 
GoPro Hero 7 Black
CHDHX-701-RW
- Mega Pixels: 12 Mpx
- Video resolution: 3840 x 2160 (4K)
- Expandable memory: 128GB (MicroSD)
- Battery life: Unknown

28003365

shop@balticdata.lv

© 2020 SIA Baltic Data All rights reserved!