Grozā0 preces

Garantijas noteikumi

Atteikuma tiesības (attiecas uz Distances līgumu)
  1. Jūs variet izmantot atteikuma tiesības un preci atgriezt 14 kalendāra dienu laikā no pirkuma brīža. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinies vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri. Latvijas likumdošana nosaka, ka tirgotāja pienākums ir atmaksāt par pirkumu samaksāto naudu 14 darba dienu laikā. Preces atteikuma tiesības tiek pieņemtas un izskatītas pēc Latvijas likumdošanā noteiktās kārtības. 
  2. Ja vēlies izmantot atteikuma tiesības – lūdzam ņemt vērā šādus ieteikumus:
  • pārbaudiet, taču nelietojiet preci;
  • neatveriet audioieraksta, videoieraksta vai datora programmatūras iepakojumu (attiecas arī uz plaukstdatora, navigācijas iekārtas, planšetdatora u.c. programmatūrām);
  • saglabājiet un nesabojājiet preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju (aizlīmētus plastikāta iepakojumus ir iespējams uzmanīgi un rūpīgi atvērt ar nazīti vai šķērēm).
  1. Gadījumā, ja tomēr vēlaties atteikties no preces, nogādājiet to Baltic Data birojā Rīgā, Deglava ielā 50, LV-1035 darba dienās no plkst. 9:00 līdz 18:00. Neizmirstiet pirkumu apliecinošu dokumentu un garantijas talonu (gadījumā, ja ražotājs vai izplatītājs tādu ir ietvēris preces komplektācijā).

Saistību atruna

  1. Tirdzniecību internetā regulē LR MK noteikumi Nr.255. Šo noteikumu 19.punkts nosaka, ka Patērētājam* ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Taču, tajā  pašā laikā šo noteikumu ("Noteikumi par distances līgumu") 22. punkts nosaka: "Patērētājs, izmantojot šajos noteikumos minētās atteikuma tiesības, ir atbildīgs par preces vērtības jebkāda veida samazināšanos, ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai". 
  2. Līdz ar to Baltic Data SIA patur visas tiesības celt civilprasību tiesā pret patērētāju, lai piedzītu nodarītos zaudējumus Baltic Data SIA, gadījumos, ja prece netiek atgriezta tās oriģinālā iepakojumā, preces iepakojums ir bojāts, ir bojātas preces plombas, noplēsta aizsargplēve (piemēram, no mobilo telefonu displeja), ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas, piemēram, skrāpējumi un tamlīdzīgi defekti. Datorspēles, programmnodrošinājums, ķermeņa kopšanas preces, higiēnas preces netiek pieņemtas atpakaļ, kā arī printeru kārtridži vai toneri ar atvērtiem iepakojumiem.
  3. Internetveikalā www.balticdata.lv redzamie preču attēli var atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu radušās vai saistītās neskaidrības, ka arī izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs sazināties ar www.balticdata.lv pa e-pastu: shop@balticdata.lv vai pa tel. 28003365.

* šeit un turpmāk Patērētājs, atbilstoši "Patērētāju tiesību aizsardzības likuma" 1.panta 3.daļai ir "fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību".

  
© 2016 SIA Baltic Data. Visas tiesības rezervētas.