Grozā0 preces

IT risinājumi

Nozīmīgākie projekti

OFFICE LINE latviešu valodas versijas attīstīšana - OFFICE LINE ir finanšu uzskaites un uzņēmējdarbības vadīšanas datorprogrammu saime, kas aptver visa veida un lieluma uzņēmumu un organizāciju prasības. Skatiet www.officeline.lv.

PC-TIRGOTĀJS (oriģināli: PC-Kaufmann) un PC-AMATNIEKS (oriģināli: PC-Handwerker) - Uzņēmuma KHK Software Vācijā izstrādāto finanšu uzskaites un uzņēmējdarbības vadīšanas datorprogrammu latviešu un lietuviešu versiju lokalizēšana un attīstīšana.

E-bizness izstrāde un attīstīšana - E-bizness ir Baltic Data izstrādāta universāla WWW bāzēta pasūtīšanas un tirdzniecības sistēma, kas piemērota mazumtirdzniecībai un vairumtirdzniecībai. E-bizness iespējams integrēt ar jebkuru preču uzskaites un piegādes sistēmu vai datu apmaiņas standartu. E-bizness nav piesaistīts noteiktai operētājsistēmai. Pamat versijā tas tiek piedāvāts kopā ar datorprogrammu OFFICE LINE.

CD/DVDSoft±R - Datu nesējos integrējamas datorprogrammas izveide. CD/DVDSoft dod iespēju ražot CD un DVD diskus, kuri lietotājam ērtā veidā un valodā piedāvā ierakstīt datus arī tad, ja datorā nav uzstādīta programmatūra CD/DVD disku ierakstīšanai. Šādi ražotiem diskiem ir zemāka pārdošanas cena, jo to cenā nav jāiekļauj autoratlīdzība, lietotājam nav jāmaksā autoratlīdzība citiem autoriem par savu darbu kopēšanu. CD/DVDSoft var izmantot arī kā alternatīvu citām populārām CD/DVD ierakstīšanas datorprogrammām.

Latvijas Privatizācijas aģentūra - Informācijas sistēmas izstrādāšana un uzturēšana privatizācijas procesa vadīšanai un kontrolei ar dinamisku LPA Internet mājas lapu. Datoru tīkla projektēšana un izveidošana, serveru, datoru un datortehnikas piegāde.

VSAA (Valsts sociālā apdrošināšanas aģentūra), Rīga - datoru tīkla projektēšana un izveidošana, serveru piegāde.

Arhis (Arhitektūras un projektēšanas birojs), Rīga - datoru tīkla projektēšana un izveidošana, servera, datoru un datortehnikas piegāde.

Salaspils pilsētas dome - datoru tīkla projektēšana un izveidošana, datoru un datortehnikas piegāde.

Latvijas Universitātes finansu un plānu daļa, Rīga - datortehnikas produktu piegāde.

Latvijas Mākslas muzeju apvienība, Rīga - datoru tīkla projektēšana un izveidošana, datoru un datortehnikas piegāde.

Ceļu projekts, Rīga - datoru tīkla projektēšana un izveidošana, datoru un datortehnikas piegāde.

28003365

shop@balticdata.lv

© 2020 SIA Baltic Data. Visas tiesības rezervētas.