Grozā0 preces

Par mums

BALTIC DATA darbojas kopš 1992.gada un šobrīd ir viens no stabilākajiem un uzticamākajiem uzņēmumiem informācijas tehnoloģiju tirgū. Kopš 1999.gada novembra BALTIC DATA ievēro ISO 9001 standarta prasības datortīklu izveidē, datoru komplektēšanā, pārdošanā, klientu apkalpošanā un servisa pakalpojumu sniegšanā. BALTIC DATA strādā vairāk kā 80 informācijas tehnoloģijās zinoši darbinieki.


BALTIC DATA darbības virzieni

Datortehnikas un piederumu mazumtirdzniecība:

BALTIC DATA ir 16 specializēti datortehnikas preču mazumtirdzniecības veikali Latvijā: Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Ventspilī, Valmierā, Ogrē, Bauskā, Saldū, Talsos un Daugavpilī, kopumā aizņemot aptuveni 2200 m2 lielu platību lielākajos tirdzniecības centros Latvijā. Kā arī kopš 1998.gada pārdodam preces internetveikalā.

Datortehnikas un piederumu vairumtirdzniecība:

Mums ir aptuveni 200 aktīvo dīleru. Lai par tādu kļūtu, skatiet sadaļu Tirgotājiem.

Programmatūras risinājumu izstrāde un virzība tirgū:

  • Biznesa vadības sistēmu izstrāde un attīstība - Latvijas tirgum pielāgota grāmatvedības un noliktavas uzskaites programma "Office Line", "PC-Amatnieks" un "PC-Tirgotājs" (papildus informācija www.officeline.lv);
  • Interneta veikalu izstrāde un attīstība (e-komercijas risinājums "E-bizness");
  • Informācijas sistēmu izstrāde un uzturēšana (piemēram, pēc Latvijas Privatizācijas Aģentūras pasūtījuma izstrādāta Privatizācijas procesa vadības un kontroles sistēma);
  • Programmatūras izstrādes darbi.

​Skatīt sadaļu IT risinājumi.

Datoru un serveru ražošana:

Kopš 1993.gada tiek komplektēti datori un serveri ar "BALTIC DATA" preču zīmi. Datoru un serveru komplektēšana notiek saskaņā ar klienta vēlamo specifikāciju un atbilstoši ISO 9001 prasībām. Klientiem "BALTIC DATA" datorus varam piedāvāt par zemākām cenām, bet līdzvērtīgā kvalitātē un ar labākām modernizēšanas iespējām, kā starptautiski pazīstamo zīmolu datorus. BALTIC DATA montētajiem datoriem nodrošinām 3 gadu garantiju.

Datortehnikas serviss:

BALTIC DATA piedāvā klientiem plaša spektra informācijas tehnoloģiju pakalpojumus, sākot ar datortīkla izveidi, datortehnikas apkopi un remontu un beidzot ar datu uzglabāšanu BALTIC DATA serveros. Skatīt sadaļu Serviss.

28003365

shop@balticdata.lv

© 2020 SIA Baltic Data. Visas tiesības rezervētas.