Grozā0 preces

IT risinājumi

Baltic Data ir vairāk kā 25 gadu pieredze, nodrošinot biznesa klientiem pilna spektra IT pakalpojumus – sākot no datortīkla izveides un datortehnikas piegādes līdz atbilstoša biznesa vadības risinājuma ieviešanai.

Piedāvājam grāmatvedības un noliktavas uzskaites programmu Office Line, algu aprēķina un personāla uzskaites programmu Baltic Data Algas un interneta veikala risinājumu
E-bizness. Šos risinājumus var lietot neatkarīgi vienu no otra vai apvienot vienotā ERP sistēmā, iegūstot ērtu uzņēmuma resursu vadības sistēmu.

Izvēloties vienotu ERP risinājumu jūs iegūsiet:

  • Uzņēmuma finanšu un resursu stāvokļa pārraudzība reālā laikā – atvieglota lēmumu pieņemšana vadībai;
  • Automatizēti procesi – darbinieki var vairāk laika veltīt klientiem un pārdošanai;
  • Viens sistēmu piegādātājs – vienots atbalsta process, kas nodrošina zemākas izmaksas sistēmas uzturēšanā.

Biznesa vadības sistēma ar paredzamām izmaksām un ieguvumiem

Office Line resursu vadības sistēma ir standartizēts, bet reizē arī ērti pielāgojams risinājums bez augstām izmaksām. Office Line aug kopā ar uzņēmumu, neatkarīgi, vai Tavs uzņēmums ir liels vai mazs!

Programmas moduļu struktūra ļauj katram uzņēmumam individuāli izvēlēties programmas sastāvu, kā arī optimāli komplektēt katru lietotāja darba vietu atbilstoši ikdienas darba funkcijām. Iespējams lietot katru moduli atsevišķi kā neatkarīgu uzskaites programmu, vai apvienojot moduļus vienotā ERP sistēmā – kā ērtu uzņēmuma resursu vadības sistēmu.

Biznesa vadības sistēma sastāv no 4 moduļiem:

Finanšu grāmatvedības modulis nodrošina ērtu, precīzu datu ievadi un plašas analīzes iespējas ātrai un kvalitatīvai finanšu lēmumu pieņemšanai!

Klientu pasūtījumu apstrādes modulis ir paredzēts preču un pakalpojumu uzskaitei, iepirkšanas, pārdošanas un ražošanas darba organizēšanai un izpildei!

Algu aprēķina un personāla uzskaites programma ir pielāgojama jebkura lieluma un nozares uzņēmumam.

Gatavs interneta veikals, kas darbojas neatkarīgi vai sasaistē ar biznesa vadības sistēmu.

28003365

shop@balticdata.lv

© 2020 SIA Baltic Data. Visas tiesības rezervētas.