Grozā0 preces

Jaunumi

Galvenes bilde

Visu laiku labākā operētājsistēma Windows kļūst arvien labāka


Iepazīstiet Windows 10 atjauninājumu (2018. gada oktobris). Tas nodrošinās jaunus līdzekļus, lai jūs varētu paveikt to, kas jums ir vissvarīgākais, veidot labākus savienojumus un iegūt vairāk brīvā laika

Windows 10 datoriem ir ekskluzīvas, jaunas iespējas

Jaunam datoram ir lielāks ātrums, jaudīgāks akumulators un vairāk iespēju paveikt vairāk. Tagad arī jaunajam Windows 10 datoram ir skārienekrāns. Tuviniet, tāliniet, ātri ritiniet un parakstiet dokumentus.  Izmantojiet savu radošo potenciālu. Fotoattēli, videoklipi, Molberts 3D—ciparpildspalva var jūsu mākslas darbiem piešķirt dziļumu, patiesumu un dzīvīgumu.

Sinhronizējiet ierīces

Lietojiet datoru, planšetdatoru, tālruni jebkurā vietā un laikā un sinhronizējiet visas ierīces, izmantojot jauno Windows 10. Vairs nevajadzēs arī sūtīt sev fotoattēlus e-pastā - ar speciālu programmu uzreiz varat piekļūt fotoattēliem, īsziņām un citai informācijai savā Android tālrunī. Jūsu darbvieta var būt jebkur - turpiniet darbu no tās vietas, kur pabeidzāt, - lai kur arī tas būtu.

Drošība ir iekļauta standarta komplektācijā

Aizmirstiet par paroli - vienkārši sejas atpazīšanu vai pirkstu nospiedumu, lai acumirklī droši atbloķētu savu datoru. Jūsu Windows ierīcē ir iebūvēti drošības līdzekļi, tostarp ugunsmūris un interneta drošības līdzekļi, lai aizsargātu jūs no vīrusiem, ļaunprogrammatūras un izspiedējprogrammatūras - aizsardzība pret jaunākajiem drošības apdraudējumiem. Tas viss bez papildus maksas.

 

Kas ir Office 365?


Office 365 ir mākonī izvietots abonēšanas pakalpojums, kas nodrošina labākos rīkus mūsdienīgam darbam. Apvienojot labākās programmas, piemēram, Word,  Excel un Outlook, ar tādiem jaudīgiem mākoņpakalpojumiem kā OneDrive un Microsoft Teams, Office 365 sniedz iespēju ikvienam veidot un koplietot saturu jebkurā ierīcē neatkarīgi no atrašanās vietas.

Office 365 Home

Viens risinājums jums un jūsu ģimenei visās jūsu ierīcēs. Iekļautas Office lietojumprogrammu Premium versijas līdz 6 lietotājiem PC vai Mac datorā. Ekskluzīvi ikmēneša jauninājumi un jauni līdzekļi, kas iekļauti tikai Office 365 abonementā. Tikai par 60,95€ gadā, ja iegādāsities kopā ar Windows.

Office 365 Personal

Viens risinājums visās jūsu ierīcēs. Iekļautas Office lietojumprogrammu Premium versijas 1 lietotājam PC vai Mac datorā. Ekskluzīvi ikmēneša jauninājumi un jauni līdzekļi, kas iekļauti tikai Office 365 abonementā. Tikai par 29,95€ gadā, ja iegādāsities kopā ar Windows.

PRODUKTI

28003365

shop@balticdata.lv

© 2020 SIA Baltic Data. Visas tiesības rezervētas.