Grozā0 preces

Jaunumi

Galvenes bilde

 

 

Pievilcīgs, īpaši plāns dizains

Šis īpaši plānais displejs ir veidots no viegla, izturīga metāla ar matētu apdari. Šis ļoti plānais displejs rada modernu izskatu un izskatu.

Satriecošs no visām pusēm

Ar savu spilgto IPS paneli šis monitors nodrošina ļoti plašu skatīšanās 178° leņķi un tīru, skaidru attēla kvalitāti. Tā ir ekspansīva skatīšanās pieredze, kas ir arī ideāli piemērota divu displeju iestatījumiem.

Radīts izklaides iespējām

Izbaudiet visu, ko skatāties ar asu un skaidru  Full HD izšķirtspēju. Pateicoties AMD FreeSync ™ 2, PC spēļu spēlēšana ir bez izplūšanas un kavēšanās. Izbaudiet kā atdzīvojas video un spēles tikai ar 5 milisekunžu reakcijas laiku.

Anti-glare panelis

Izbaudiet sauli un savu iecienītāko saturu ar šo pretapžilbināšanas paneli. Neatspīdoša un zema procenta atspīdums, ka arī āra apstākļos varēsi izbaudīt šī monitora lielisko attēla precizitāti.

Pielāgojiet ekrānu savām ērtībām

Pielāgojiet ekrānam savam skatiena augstumam vai sēdēšanas pozai pagriežot monitoru 5° leņķī uz priekšu vai 25° negatīvā leņķī.

Savieno ar citām ierīcēm

Monitoram ir gan VGA, gan HDMI izejas, kas nozīmē vairāk iespēju un vairāk ierīču, ko var pieslēgt lielam ekrānam, lai iegūtu HD kvalitātes attēlu.

HP 24f Aluminum

HP 27F Aluminium

159.95 € 
146.95 € 
229.95 € 
205.95 € 

 

  
Tel.: 28003365
E-pasts:  shop@balticdata.lv
© 2018 SIA Baltic Data. Visas tiesības rezervētas.