Grozā0 preces

Jaunumi

Galvenes bilde

iPhone 8 un iPhone 8 Plus

Jaunie 4,7 collu un 5,5 collu modeļi ir ar Retina HD displeji. Jaunas krāsas – kosmosa pelēka, sudraba un zelta. Telefonam gan priekšpuse, gan aizmugure ir izgatavota no visu laiku izturīgākā viedtālruņu stikla. Pieskaņotas krāsas sānu josla no alumīnija. Korpuss rūpīgi izstrādāts, lai ūdens šļakatas, mitrums un putekļi tam nekaitētu. A11 Bionic - visu laiku jaudīgākais un gudrākais viedtālruņu procesors. Operētājsistēma iOS 11 ir progresīvākā, intuitīvākā un drošākā mobilo ierīču operētājsistēma. Tā radīta tam, lai tu varētu pilnībā izmantot iPhone iespējas.

iPhone 8 displejs

Retina HD displejs ar True Tone, plašu krāsu spektru un 3D Touch. True Tone tehnoloģija automātiski pielāgo baltā balansu apkārtējam apgaismojumam – izbaudi ideālu attēlu jebkādos apstākļos. Displejs ar plašu krāsu spektru un precīzākajām krāsām industrijā – maksimāli pietuvināts realitātei. Duālā savērsuma pikseļi sniedz lielisku skatu uz ekrānu no praktiski jebkura leņķa.

iPhone 8 kamera

iPhone 8 ir pārsteidzoša 12 Mpx kamera - ar lielāku un ātrāku fokusa sensoru, jaunu krāsu filtru un dziļākiem pikseļiem. Foto un video režīmos optiska attēla stabilizēšana. Duālā kamera un, jaunā sejas kartēšana, portretu režīmā rada dramatiskus, fotostudijas cienīgus izgaismojuma efektus. Asākiem priekšplāniem un dabiskāki sapludinātiem foniem. 

28003365

shop@balticdata.lv

© 2020 SIA Baltic Data. Visas tiesības rezervētas.