Grozā0 preces

Jaunumi

Galvenes bilde

Lenovo ThinkPad P51

Jaudīgs sniegums

PC veiktspēja nekad nav bijusi ātrāka. Intel® 7th Gen Core ™  septītās paaudzes procesors ar iebūvētu drošību ir izstrādāts, lai paceltu jūsu produktivitāti, radošumu un 3D spēles jaunā līmenī. Intel® vPro Technology padara procesu pārvaldību vēl ērtāku un efektīvāku. Ar Windows 10 Pro jūs varat vadīt savu biznesu, un droši paveikt daudz lielas lietas vairākās ierīcēs, jebkurā vietā, kopā ar jebkuru un jebkurā laikā.

Lieliska attēla kvalitāte un skaņa

Izvēlieties 4K UHD displeju ar IPS tehnoloģiju un iegūstiet spilgtas krāsas un 180 grādu skatīšanās leņķi. Intel® Thunderbolt ™ 3 revolucionizē savienojuma tehnoloģiju - vienlaicīgi atbalstot augstas izšķirtspējas attēlu un ātru savienojumu ar ārējām ierīcēm. Ar Dolby®  iebūvētajiem sterio skaļruņiem izbaudi - skaidru, dzidru unvisaptverošu skaņu ar tādu spēku un kavlitāti kā kino teātros vai koncertos.

Iespaidīgas funkcijas

Lenovo ThinkPad P51 ir apbalvojumus ieguvis klaviatūras dizains - tai ir uzlabots touchpad (skārienpaliktnis). Liela izmēra un šļakstu izturīga, Lenovo ergonomiskā klaviatūra ir pilnā izklājuma, ar lielisku taustiņu sajūtu un TrackPoint®. Pēc klientu pieprasījuma, Lenovo garantē vairāk kā 100 ISV sertificētas aplikācijas. Īstai mobilitātei kofigurējiet savu portatīvo datoru ar WWAN, lai varētu piekļūt 4G tīkliem.

PRODUKTI
Portatīvais dators Lenovo ThinkPad P51
20HH001RMX
- Tips: Birojam un biznesam
- Ekrāna izmērs: 15.6"
- Izšķirtspēja: 3840 x 2160
- Ekrāna tips: Matēts
- Procesora tips: Intel Core i7
- Cietā diska apjoms: 512 GB SSD
- Operatīvā atmiņa : 16 GB
- Video kartes modelis: NVIDIA Quadro M2200M
- Klaviatūras valodas: ENG/NORDIC LAYOUT
- Operētājsistēma : Microsoft Windows 10 Pro
 3449.00 € 
1999.00 € 
  
Tel.: 28003365
E-pasts:  shop@balticdata.lv
© 2018 SIA Baltic Data. Visas tiesības rezervētas.