Grozā0 preces

Jaunumi

Galvenes bilde

Lenovo ThinkPad P51

Jaudīgs sniegums

PC veiktspēja nekad nav bijusi ātrāka. Intel® 7th Gen Core ™  septītās paaudzes procesors ar iebūvētu drošību ir izstrādāts, lai paceltu jūsu produktivitāti, radošumu un 3D spēles jaunā līmenī. Intel® vPro Technology padara procesu pārvaldību vēl ērtāku un efektīvāku. Ar Windows 10 Pro jūs varat vadīt savu biznesu, un droši paveikt daudz lielas lietas vairākās ierīcēs, jebkurā vietā, kopā ar jebkuru un jebkurā laikā.

Lieliska attēla kvalitāte un skaņa

Izvēlieties 4K UHD displeju ar IPS tehnoloģiju un iegūstiet spilgtas krāsas un 180 grādu skatīšanās leņķi. Intel® Thunderbolt ™ 3 revolucionizē savienojuma tehnoloģiju - vienlaicīgi atbalstot augstas izšķirtspējas attēlu un ātru savienojumu ar ārējām ierīcēm. Ar Dolby®  iebūvētajiem sterio skaļruņiem izbaudi - skaidru, dzidru unvisaptverošu skaņu ar tādu spēku un kavlitāti kā kino teātros vai koncertos.

Iespaidīgas funkcijas

Lenovo ThinkPad P51 ir apbalvojumus ieguvis klaviatūras dizains - tai ir uzlabots touchpad (skārienpaliktnis). Liela izmēra un šļakstu izturīga, Lenovo ergonomiskā klaviatūra ir pilnā izklājuma, ar lielisku taustiņu sajūtu un TrackPoint®. Pēc klientu pieprasījuma, Lenovo garantē vairāk kā 100 ISV sertificētas aplikācijas. Īstai mobilitātei kofigurējiet savu portatīvo datoru ar WWAN, lai varētu piekļūt 4G tīkliem.

  
Tel.: 28003365
E-pasts:  shop@balticdata.lv
© 2018 SIA Baltic Data. Visas tiesības rezervētas.