Grozā0 preces

Jaunumi

 

MacBook Air

Paveic lielas lietas. Visas dienas garumā.

   

MacBook Pro

Veiktspēja. Vairākspēja.

 
       
           
 
MacBook Air ar vienu uzlādi darbojas neticami ilgi – līdz pat 12 stundām. No brokastīm līdz pat atceļam no darba par uzlādi nav jādomā. 30 dienu gaidīšanas laiks ļauj būt prom nedēļām ilgi, bet atgriežoties atsākt turpat, kur pārtrauci.
   
MacBook Pro paceļ portatīvos datorus vēl nebijušā veiktspējas un mobilitātes līmenī. Lai cik radošas būtu tavas idejas, ar augstas veiktspējas procesoriem un atmiņu, mūsdienīgu grafiku, zibenīgi ātru datu krātuvi un citām iespējām tu tās varēsi realizēt ātrāk nekā jebkad iepriekš.
 
 

Plāns. Viegls. Jaudīgs.
Un gatavs jebkuriem izaicinājumiem.

   

Grafikas jauda,
no kuras iepletīsies acis.

 
       
 

macOS

Lai ko tu darītu savā Mac, macOS ir operētājsistēma, kas to visu darbina. Līdz ar macOS High Sierra tavā Mac ienāk jaunas, perspektīvas tehnoloģijas un plašākas funkcijas. Tā ir visu laiku augstākā līmeņa macOS. Visa šī jauda ietilpst neticami plānā 1,7 cm vienlaidu korpusā un sver nieka 1,35 kg. 
   

Bauda ausīm un acīm.

MacBook Pro Retina displejs ir vislabākais, kāds jebkad bijis Mac portatīvajam datoram. Tam ir spilgts LED aizmugur­gaismojums un liels kontrasta koeficients, tāpēc melnie toņi ir dziļi un baltie – spoži. Skaļruņi ir tieši savienoti ar sistēmas strāvas padevi, tā iegūstot vēl lielāku maksimālo pastiprinājumu. Tāpēc tu vari uzreiz samiksēt audio celiņu, samontēt video turpat filmēšanas lokācijā vai arī pa ceļam uz mājām noskatīties filmu.
 
           
       
           
  APSKATĪT     APSKATĪT  
           
  
Tel.: 28003365
E-pasts:  shop@balticdata.lv
© 2018 SIA Baltic Data. Visas tiesības rezervētas.