Grozā0 preces

Jaunumi

Galvenes bilde

Droni, kvadrokopteri jeb bezpilota lidaparāti

Droni jeb kvadrokopteri mūsdienās ir populāra un universāla bezpilota lidaparātu izvēle. Atkarībā no tehniskās specifikācijas, drons var būt aizraujoša elektroniskā rotaļlieta, fotogrāfu un video veidotāju labākais palīgs vai ierīce ar ko veikt visdažādākos trikus un piedalīties sacensībās.
Baltic Data piedāvā sfēras jaunumu – uGO dronus, kas ir piemēroti bērniem, iesācējiem un jauna hobija meklētajiem.

uGo ZEPHIR

Vismazākais no trim brāļiem. Tas ir tikai 10 x 10 cm liels, pateicoties tā nelielajam izmēram un iespējai to ievietot vadības pultī, jūs to varat ņemt līdzi jebkur un izmantot jebkurā vietā – arī iekštelpās. Šis mazais drons ir gatavs lietošanai uzreiz pēc izpakošanas. Jums vienkārši ir jāuzlādē akumulators, un tas ir gatavs lidot. Lidošanas attālums tam ir līdz pat 80m. Izaicini sevi un iemācies izpildīt 360° 3D flip trikus.

uGo FEN

Drons, kas aprīkots ar 2.4GHz fotokameru, piemērots iesācējiem, kas meklē vairāk iespēju. Pateicoties VGA CAM, jūs varat ierakstīt lidojumu drona micro SD kartē. Ideāli piemērots trikiem (360° 3D flip funkcija), līdz 100 m uztveres attālums. Piemērotos lietošanai āra apstākļos, taču pateicoties nelielajam izmēram droši var lietot arī iekštelpās. uGO FEN drons ir gatavs lietošanai - vienkārši ir uzlādē akumulatoru, un tas ir gatavs lidot.

uGo Mistral

Lielākais no uGO droniem , komplektā ar virtuālās realitātes (VR) brillēm. Pateicoties WiFi, drons ir savienojams ar mobilo telefonu, izmantojot VGA kameru seko līdzi lidojumam telefonā vai VR brillēs un ieraksti savu lidojumu telefona atmiņā. Speciāli izstrādātā aplikācija sniedz daudz vairāk iespēju un vairāk izklaides. Izpako, uzlādē bateriju un dodies izpētīt tuvāko apkārtni, drona uztveres attālums līdz 100 metriem.

 

28003365

shop@balticdata.lv

© 2020 SIA Baltic Data. Visas tiesības rezervētas.