Grozā0 preces

Veikali

   Interneta veikals Baltic Data

 
  Augusta Deglava iela 50, Rīga
  Preču saņemšana: P.-Pk. 9:00 – 18:00 
 
  Tālr.: 28003365
  E-pasts: 
shop@balticdata.lv  
  Pasūtījumu pieņemšana: 24/7
  Pasūtījumu apstrāde: d/d
 9:00 -18:00

  Veikalu tīkls Baltic Data

   Veikalos pieejamie pakalpojumi: Datoru serviss, Datoru montāža pēc klienta specifikācijas, Printēšana, Kopēšana, Skenēšana, CD rakstīšana un kopēšana,
  Interneta izmantošana, Foto izdruka Foto bilžu kioskos Spicē, Molā un Liepājā

Rīga

  T/p «Akropole»
  Maskavas iela 257, LV-1019
  Tālr.: 67112022
  E-pasts: akr
opole@balticdata.lv
  Skype: Baltic Data Akropole

   Darba laiks:
   P.-Sv. 10:00 – 22:00

 

                                                                   Karte ►

  T/p «Alfa»
  Brīvības gatve 372, LV-1006
  Tālr.: 67076526
  E-pasts: alfa@balticdata.lv
  Skype: Baltic Data Alfa

   Darba laiks:
   P.-Sv. 10:00 – 22:00

 

                                                                   Karte ►  

  T/c «Domina Shopping»
  Ieriķu iela 3, LV-1084
  Tālr.: 67411244
  E-pasts: domina@balticdata.lv
  Skype: domina_balticdata

   Darba laiks:
   P.-Sv. 10:00 – 21:00

 

                                                                   Karte ►  

  T/c «Mols»               
  Krasta iela 46, LV-1003
  Tālr.: 67030463
  E-pasts: mols@balticdata.lv
  Skype: mols_balticdata

  Darba laiks:
  P.-Sv. 10:00 – 21:00

 

                                                                   Karte ►

  T/c «Spice Home» 2. stāvs       
  Jaunmoku iela 13, LV-1046
  Tālr.: 67452215
  E-pasts: spice@balticdata.lv
  Skype: spice_balticdata

  Darba laiks:
  P.-S. 10:00 – 21:00
  Sv. 10:00 – 20:00

                                                                  Karte ►


Latvijā

  Bauska: t/c «Rimi Bauska»                
  Pionieru iela 2, LV-3901 
  Tālr.: 63929770 
  E-pasts: bauska@balticdata.lv 
  Skype: bauska_balticdata

  Darba laiks:
  P.-Sv. 10:00 – 20:00  
 

                                                                   Karte ►

  Daugavpils: t/c «Ditton nams»
  Cietokšņa iela 60, LV-5401
  Tālr.: 65460005
  E-pasts: daugavpils@balticdata.lv
  Skype: daugavpils_balticdata

  Darba laiks
  P.-Se. 9:00
 – 19:00 
  Sv. 9:00
 – 18:00

                                                                   Karte ►

  Jelgava: t/c «Vivo centrs»         
  Katoļu iela 18, LV-3001
  Tālr.: 63025224
  E-pasts: jelgava@balticdata.lv
  Skype: bd_jelgava

  Darba laiks:
  P.-Sv. 9:00 – 21:00
 

                                                                   Karte ►

  Liepāja: t/c «Rietumu centrs»     
  Jaunā Ostmala 3/5, LV-3401
  Tālr.: 63489060
  E-pasts: liepaja@balticdata.lv
  Skype: liepaja1_balticdata

  Darba laiks:
  P.-Sv. 10:00 – 21:00

 



 

                                                                   Karte ►

  Ogre: t/c «Dauga»                      
  Rīgas iela 23, LV-5001
  Tālr.: 65067778
  E-pasts: ogre@balticdata.lv
  Skype: ogre_balticdata

  Darba laiks
  P.-Se. 10:00 – 21:00
  Sv. 10:00 – 20:00



 

                                                                   Karte ►

  Saldus: t/c «Akvārijs»
  Striķu iela 10c, LV-3801
  Tālr.: 63807013
  E-pasts: saldus@balticdata.lv
  Skype: saldus_balticdata

  Darba laiks:
  P.-Pk. 9:00 – 19:00
  Se. 9:00 - 17:00, Sv. 9:00 – 15:00

  1. maijs 09:00 - 17:00
  4. maijs 09:00 - 17:00
  6. maijs 09:00 - 17:00

                                                                    Karte ►

  Talsi: t/c «Jāņa centrs»
  Rīgas iela 8, LV-3201
  Tālr.: 63259083
  E-pasts: talsi@balticdata.lv
  Skype: talsi_balticdata

  Darba laiks:
  P.-Se. 9:00 – 19:00
  Sv. 10:00 – 15:00

  1. maijs 10:00 - 17:00
  4. maijs 09:00 - 18:00
  6. maijs 10:00 - 17:00

                                                                   Karte ► 

  Valmiera: t/c «Valleta»                 
  Rīgas iela 4, LV-4201
  Tālr.: 64221990
  E-pasts: valmiera@balticdata.lv
  Skype: valmiera_balticdata

  Darba laiks:
  P.-Sv. 10:00 – 21:00

 



 

                                                                    Karte ►

  Ventspils: t/c «Tobago»             
  Lielais prospekts 3/5, LV-3601
  Tālr.: 63621030
  E-pasts: ventspils@balticdata.lv
  Skype: ventspils_balticdata

  Darba laiks:
  P.-Sv. 9:00 – 21:00

 



 

                                                                   Karte ►

  
Tel.: 28003365
E-pasts:  shop@balticdata.lv
© 2018 SIA Baltic Data. Visas tiesības rezervētas.