Grozā0 preces

Veikali

Interneta veikals

Baltic Data interneta veikals 
Augusta Deglava iela 50, Rīga
Tālr.: 28003365
E-pasts: shop@balticdata.lv 

Preču saņemšana: P.-Pk. 9:00 - 18:00
Pasūtījumu apstrāde: d/d - 9:00 - 18:00
 

ESAM ATVĒRTI!

 

 
 
Rīga

T/p «Akropole»
Maskavas iela 257
Tālr.: 67112022
E-pasts: akropole@balticdata.lv

Darba laiks:
P.-Sv. 9:00 – 19:00

 

ESAM ATVĒRTI!

 

 

T/c «Aleja»
Vienības gatve 194a
Tālr.: 67304466
E-pasts: aleja@balticdata.lv

Darba laiks:
P.-Sv. 9:00 – 19:00

 

ESAM ATVĒRTI!

T/p «Alfa»
Brīvības gatve 372
Tālr.: 67202512
E-pasts: alfa@balticdata.lv

Darba laiks:
P.-Sv. 9:00 – 19:00

 

ESAM ATVĒRTI!

 

 

T/c «Domina Shopping»
Ieriķu iela 3
Tālr.: 67411244
E-pasts: domina@balticdata.lv

Darba laiks:
P.-Sv. 9:00 – 19:00

 

ESAM ATVĒRTI!

T/c «Mols»
Krasta iela 46
Tālr.: 67030463 / 67202511
E-pasts: mols@balticdata.lv

Darba laiks:
P.-Sv. 9:00 – 19:00

 

ESAM ATVĒRTI!

 

 

T/c «Sāga»
Biķeru iela 4, Dreiliņi
Tālr.: 67304375
E-pasts: saga@balticdata.lv

Darba laiks:
P.-Sv. 09:00 – 19:00

 

ESAM ATVĒRTI!

 

T/c «Spice Home» 2. stāvs
Jaunmoku iela 13
Tālr.: 67452215
E-pasts: spice@balticdata.lv

Darba laiks:
P.-S. 10:00 – 19:00
Sv. 10:00 – 19:00

 

ESAM ATVĒRTI!

 

 

 
Latvijā

Bauska: t/c «Rimi Bauska»
Pionieru iela 2
Tālr.: 63929770
E-pasts: bauska@balticdata.lv

Darba laiks
P.-Sv. 9:00 – 19:00

 

ESAM ATVĒRTI!

Daugavpils: t/c «Ditton nams»
Cietokšņa iela 60
Tālr.: 65460005
E-pasts: daugavpils@balticdata.lv

Darba laiks
P.-Se. 9:00 – 19:00
Sv. 9:00 – 18:00

Veikals atrodas 1.stāvā.

 

ESAM ATVĒRTI!

 

Jelgava: t/c «Vivo centrs»
Katoļu iela 18
Tālr.: 63025224
E-pasts: jelgava@balticdata.lv

Darba laiks:
P.-Sv. 9:00 – 19:00

 

ESAM ATVĒRTI!

 

Liepāja: t/c «Rietumu centrs»
Jaunā Ostmala 3/5
Tālr.: 63489060
E-pasts: liepaja@balticdata.lv

Darba laiks:
P.-Sv. 9:00 – 19:00

 

ESAM ATVĒRTI!

 

Ogre: t/c «Dauga»
Rīgas iela 23
Tālr.: 65067778
E-pasts: ogre@balticdata.lv

Darba laiks:
P.-Se. 9:00 – 19:00
Sv. 9:00 – 19:00

 

ESAM ATVĒRTI!

 

 

Saldus: t/c «Akvārijs»
Striķu iela 10c
Tālr.: 63807013
E-pasts: saldus@balticdata.lv

Darba laiks:
P.-Pk. 9:00 – 19:00
Se. 9:00 - 17:00
Sv. 9:00 – 15:00

 

ESAM ATVĒRTI!

Talsi: t/c «Jāņa centrs»
Rīgas iela 8
Tālr.: 63259083
E-pasts: talsi@balticdata.lv

Darba laiks:
P.-Se. 9:00 – 19:00
Sv. 9:00 – 15:00

 

ESAM ATVĒRTI!

 

 

Valmiera: t/c «Valleta»
Rīgas iela 4
Tālr.: 64221990
E-pasts: valmiera@balticdata.lv

Darba laiks:
P.-Sv. 9:00 –19:00

 

ESAM ATVĒRTI!

Ventspils: t/c «Tobago»
Lielais prospekts 3/5
Tālr.: 63621030
E-pasts: ventspils@balticdata.lv

Darba laiks:
P.-Pk. 9:00 – 19:00
Se.-Sv. 9:00 - 19:00

 

ESAM ATVĒRTI!

 

 

 

28003365

shop@balticdata.lv

© 2020 SIA Baltic Data. Visas tiesības rezervētas.